Koszt indywidualnie zaprojektowanej strony internetowej lub sklepu, to koszt pomiędzy 5, a 20 tysięcy złotych netto, w zależności od wybranej agencji.

Strony i sklepy są już stworzone, można je obejrzeć, sprawdzić, przetestować przed zakupem. Ceny stron wahają się w zależności od branży i charakteru - wizytówka, one-pager, sklep. Ceny startują z poziomu 500 zł, do około 3000 zł.

W zależności od wymagań klienta, od kilku dni do kilku tygodni.

U nas, strony są już gotowe, trzeba jedynie zmodyfikować logo pod Państwa wybraną domenę i zainstalować. Z reguły nie zajmuje to więcej, niż 3-5 godzin.

Nie, oprócz kosztu zakupu strony internetowej lub sklepu, dochodzi jeszcze koszt hostingu oraz domeny. Za obie usługi płacimy raz w roku.
Przeprowadzamy regularne testy hostingów, dla naszych stron polecamy hosting kru.pl - jest relatywnie tani i wydajny, ceny domen są również bardzo przystępne.

Nie, za stronę płacimy tylko raz i jest Twoja na zawsze.

Nie, nasza oferta zawiera jedynie gotowe strony internetowe lub sklepy. Nie zajmujemy się hostingami, ani domenami. Możemy jedynie nakierować na solidnych i sprawdzonych hostingodawców oraz rejestratorów domen.

Wystarczy podać name dane logowania do hostingu, a my zajmiemy się instalacją, konfiguracją i uruchomieniem waszej nowej strony internetowej.

Strona internetowa po zainstalowaniu na Twoim hostingu oraz domenie należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie rościmy sobie żadnych praw autorskich.

Jeżeli posiadasz wykupiony hosting oraz domena jest już przekierowana na adres hostingu, to zazwyczaj instalacja i kosmetyka zajmuje nie więcej, niż kilka godzin. Polecamy hostingi oraz domeny w kru.pl - strona zostanie automatycznie przekierowana na adres hostingu, przyspieszy to cały proces.

Każda strona jest projektowana raz, a następnie jest wielokrotnie sprzedawana. Ma to niebywała zaletę, zamiast oferować strony za 15 tysięcy złotych, możemy zaoferować stronę za 1500 zł, wizualnie zmodyfikować i sprzedać ją 10 różnym klientom.

Podczas każdej kolejnej sprzedaży tej samej strony są dokonywane zmiany kosmetyczne - kolorystyka, grafika, nie są to inwazyjne zmiany, które efektywnie zmieniałyby stronę w zupełnie inną. Można paradoksalnie powiedzieć, że strony są "podobne, ale inne".
Do tego dochodzi indywidualne logo, które tworzymy dla wybranej przez klienta domeny, aby były tematycznie i branżowo zgodne oraz współgrały z resztą.
Co do SEO/duplicate content, teksty są indywidualnie przygotowywane pod każdą nową odsłonę tej samej strony.

Nie ma problemu, bez problemu zwracamy pieniądze, a "nowa/stara" strona po prostu wraca do naszego sklepu na sprzedaż, no big deal.

Tak, zawsze stosujemy aktualne standardy do optymalizacji stron "on-site" pod wyszukiwarki. Należy też mieć na uwadzę, że pozycjonowanie to jednak proces ciągły. Od momentu otrzymania swojej strony trzeba dbać o SEO na swojej stronie we własnym zakresie. Posiadamy poradniki, które są dostępne za darmo w dziale poradniki.

Nie jest to pytanie, na które można odpowiedzieć jednoznacznie. Koszta będą się wahać w zależności od branży oraz konkurencji. Na chwilę obecną nie świadczymy usług pozycjonowania stron internetowych.

Tak, ale nie jest to nasz priorytet, ponieważ pozycjonowanie nie jest czymś, co można zrobić w jeden wieczór, a jak się zrobi to nieumiejętnie, to można sobie mocno zaszkodzić.

Strony będą podobne do siebie, co niektórym może nie odpowiadać, ponieważ chcieliby unikatowy design. Niestety, niepowtarzalne strony internetowe oznaczają wysokie koszta.

Kosztem powtarzalności otrzymujemy najwyższą jakość, standardy, efektownie wyglądające strony za ułamek wartości rynkowej.

Tak, wszystkie nasze strony oraz sklepy będą posiadać SSL. Jest to zupełnie darmowe.

Nie, zajmujemy się tylko stronami stworzonymi przez nas.

Oczywiście, ale trzeba mieć na uwadzę, że ewentualna pomoc w rozwiązaniu powstałych problemów jest odpłatna.

Tak, strony są responsywne i poprawnie wyświetlają się na różnych urządzeniach - tablety, telefony, laptopy.

Tak, oferujemy integrację z systemem Przelewy24 na preferencyjnych warunkach. Integracja jest wykonywana za darmo. Jedyny koszt, to prowizja w wysokości 1,5% od każdej transakcji.

Nie, ale możemy pomóc. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest system BaseLinker, który można zintegrować z naszymi sklepami. Jest to "rozwiązanie zewnętrzne", które jest dodatkowo płatne, w zależności od ilości zamówień w miesiącu. Najtańszy pakiet kosztuje 39 zł netto miesięcznie.

Nie, mamy szablony graficzne pod Facebooka, które można użyć jako banery oraz zdjęcia profilowe. Ale prowadzeniem social media się nie zajmujemy.

Nie, ale mamy dział z poradnikami, w których znajdziecie informacje na temat obsługi strony z poziomu administratora.