PROJEKTOWANIE STRON WWW

Strony tworzone przede wszystkim dla użytkowników, z zachowaniem najważniejszych standardów Responsive Web Design oraz User Experience.

Telefon komorkowy web design mobile first subverse.pl

Profesjonalna strona internetowa

Od czego zależy profesjonalizm strony? Strona internetowa jest odpowiedzialna za pierwsze wrażenie, które jest kluczowe w zyskaniu zaufania klientów. Jeśli zdobędziesz zaufanie i uwagę odwiedzających na samym początku, będzie ich łatwiej zamienić w stałych i lojalnych klientów, ale…

Po pierwsze, to użytkownicy muszą najpierw trafić na Twoją stronę. Niezbędne jest pozycjonowanie oraz optymalizacje SEO, które strona internetowa musi zawierać. Jeżeli nie zadbasz o SEO strony, to Twoi klienci tak naprawdę nigdy Cię nie znajdą. Profesjonalna strona internetowa jest wyposażona w najlepsze narzędzia SEO.

Po drugie, User Experience. Strona czy sklep internetowy muszą być atrakcyjne wizualnie dla użytkownika i korzystanie powinno sprawiać mu satysfakcję oraz być przyjemnym doświadczeniem, które będzie chciał w przyszłości powtórzyć.

Dlaczego warto tworzyć strony internetowe przy współpracy z Subverse?

SEO

Prawidłowe przygotowanie pod pozycjonowanie oraz zastosowanie optymalizacji SEO na stronie, to kluczowy element profesjonalnej strony internetowej.

SEO umożliwi nam dotarcie do Twojej grupy klientów i w dalszych etapach, nakłonić do skorzystania z usług lub nabyć oferowane przez Ciebie produkty.

Pamiętaj, bez SEO możesz mieć najlepszą stronę pod słońcem, ale jeśli klienci Cię nigdy nie znajdą, to jaki to ma sens?

SEO to podstawa sukcesywnej strony lub sklepu internetowego.

CMS WordPress

Aby osiągnąć najwyższy poziom zaawansowania SEO, naszym wyborem będzie system zarządzania treścią (CMS) WordPress.

Umożliwi nam to swobodną implementację najlepszych praktyk SEO. WordPress jest również najbardziej elastycznym silnikiem dostępnym na rynku, dzięki czemu możemy tworzyć strony, które są nowoczesne, lekkie oraz szybkie.

User Experience

Podczas projektowania stron internetowych największą uwagę należy przykuć do User Experience, aby zapaść w pamięć naszych klientów, co sprawi, że będą oni chętniej do nas wracać.

Strona internetowa musi być użyteczna, funkcjonalna oraz ergonomiczna. Do tego dochodzi łatwość w nawigacji i poruszaniu się po stronie oraz szybkość ładowania. Szata graficzna natomiast, wzbudza zaufanie oraz zachwyt, nawet w konkurencji ; ).

Mobile First

Każda strona WWW musi być odpowiednio przygotowana i zoptymalizowana do działania na urządzeniach mobilnych.

Wyszukiwarka Google, która jest wyszukiwarką używaną przez 90%+ użytkowników w Polsce, narzuca pewne wymagania co do responsywności stron internetowych. Każdy kto poważnie myśli o wysokich pozycjach w Google, musi posiadać idealnie zoptymalizowaną stronę pod urządzenia mobilne.

Nowoczesny design

Nowoczesny design, to nie tylko wspaniała oprawa graficzna, optymalizacja na urządzenia mobilne czy przygotowanie pod pozycjonowanie SEO.

To również możliwość łatwej rozbudowy strony lub sklepu. Bezproblemowe dodawanie funkcjonalności bez kosztów w postaci spowolnienia wczytywania strony czy tak bardzo wymaganej responsywności.

Wsparcie

Ponieważ tworze strony w zgodzie z najwyższymi standardami, jestem w stanie zaoferować pomoc posprzedażową dla moich projektów. Pomogę w zakresie zarówno pozycjonowania i optymalizacji SEO, jak również w rozszerzaniu funkcjonalności strony lub sklepu.

Sprawdzone rozwiązania

W swojej pracy używam narzędzi oraz funkcjonalności, które dowiodły swojej wartości i były odporne na zmieniające się standardy z biegiem czasu.

Możecie liczyć na to, że Wasza strona będzie prezentować się doprawdy rewelacyjnie, zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych.

Będzie gotowa do pozycjonowania oraz optymalizacji w zakresie SEO.

Wasi użytkownicy będą nią zachwyceni, a korzystanie z niej będzie sprawiało niepohamowaną przyjemność.

Będziecie zawsze o krok przed konkurencją, dzięki czemu sukces będzie w Waszych rękach.

Najważniejsza zaleta tworzenia stron internetowych w Subverse.

Dzięki wykorzystaniu najpopularniejszego systemu zarządzania treścią, jakim jest bez wątpienia WordPress, dzięki temu, że jest oprogramowaniem open-source, jesteście właścicielami WSZELKICH praw autorskich Waszej strony internetowej!

Usługi dodatkowe

WordPress Webmaster

  • Dodawanie treści na podstawie przesłanych materiałów.
  • Bieżąca aktualizacja systemu WordPress, pluginów oraz szablonu graficznego.
  • Naprawa wszelakich błędów powstałych w skutek wadliwego oprogramowania.

White Hat SEO - Pozycjonowanie

  • Etyczne pozycjonowanie za pomocą wyselekcjonowanych słów kluczowych.
  • Uzupełnianie wszystkich meta-danych unikalnymi i wypełnionymi słowami kluczowymi informacjami.
  • Pisanie artykułów, które będą kierować ruch na stronę.
  • Optymalizacja SEO stron z uwzględnieniem urządzeń mobilnych.

Grafika wektorowa

Tworzenie grafik wektorowych, materiałów promocyjnych, banerów, wizytówek, zaproszeń, broszur firmowych, ulotek.

Maciej Wiśniewski Usługi IT

SUBVERSE
Logo