Restauracja

129,00 

Stronę internetową restauracji możecie sprawdzić pod tym >adresem<

  • Znak "check" Bezkonkurencyjna cena
  • Znak "check" Wysoka jakość
  • Znak "check" Błyskawiczna realizacja

Sklepy oraz strony internetowe tworzone z głową, w bezkonkurencyjnych cenach, z błyskawiczną realizacją.

Nieważne czym się zajmujesz, w jakiej branży, strona internetowa lub sklep, to nieodłączna część biznesu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
Jeżeli chcesz zwiększyć swoje dochody, a nie posiadasz jeszcze strony internetowej, to masz problem, nie żartuje.
Rozejrzyj się, większość ludzi siedzi z głową w telefonie, tablecie, laptopie. Każdy coś przegląda, czegoś szuka, a Ciebie zwyczajnie w tym telefonie nie można znaleźć, jakby Cię nie było. Młodsze pokolenia kupują już tylko przez internet, aby do nich dotrzeć, strona internetowa jest niezbędna.

Zaistniej w sieci.

 

Opinie

There are no reviews yet

Dodaj opinię
You must be logged in to post a review Log In

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:


Co zyskujesz kupując nasze sklepy i strony internetowe?

tl;dr

Tutaj mógłbym przytoczyć listę cudownie brzmiących haseł, których prawdopodobnie nawet ja sam bym nie zrozumiał. Ale skupimy się na tych najważniejszych, czyli jakość, czas realizacji i kasa. Nawet SEO i RWD z listy poniżej można pominąć.

  • Jakość naszych stron internetowych najlepiej skonsultować z kimś zaufanym z Państwa otoczenia, bo przecież chce sprzedać swój towar, więc na pewno będę nieobiektywnie zachwalał? Dokładnie tak należy zrobić, w dobie gdzie „opinie w necie” są kupowane na potęgę, nie można wierzyć żadnym opiniom.
  • Realizacja zależy w głównej mierze od Państwa, jeżeli wykupili Państwo hosting i domenę w kru, to jest ona automatycznie skierowana na adresy DNS serwera, a Wordpress jest instalowany podczas tworzenia instancji konta. Wystarczy podesłać loginy do konta hostingowego, które otrzymaliście na meila. W zależności od natężenia klientów, strona internetowa jest przeniesiona na Państwa serwer w ciągu 2-3h.
  • Kasa, nasza karta przetargowa, strony internetowe są sprzedawane w cenach z allegro, a jakościowo stoją pomiędzy stronami z wielkich agencji multimedialnych, gdzie strony kosztują tysiące.

Nie bierzcie mnie za słowo, skonsultujcie to z kimś, komu ufacie i kto ma wiedzę na ten temat. Strony internetowe są dostępne do sprawdzenia przed zakupem, a nie po 4 tygodniach oczekiwania, jak przelewu już cofnąć się nie da. <- Wygląda jak kolejna zaleta?
Nadszedł czas na diabelski szczegół, dzięki któremu to wszystko działa.
Musimy być ze sobą szczerzy, jeżeli mamy dobić targu. Proszę przyjrzeć się naszym stronom internetowym, są one jedną i tą samą stroną, tylko ze zmienioną szatą graficzną i nowymi tekstami. Jest to pewnego rodzaju „niesmak”? My uważamy, że to kompromis. Ostatecznie, to wasze pieniądze i czas, gdzie je zainwestujecie, to już zależy od Was. Mogę jedynie namawiać na zakup jednej z naszych stron internetowych, do czego oczywiście, namawiam!

Szybkość sklepu i strony internetowej

Szybkość ładowania, to jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy element dobrej strony internetowej. A my mamy kompletnego bzika na punkcie szybkości. Używamy minimalną ilość kodu do stworzenia strony internetowej, optymalizujemy wszystko, co się tylko da i wszędzie, gdzie się tylko da. W połączeniu z polecanymi przez nas hostingami kru, nasze strony internetowe są niesamowicie szybkie, a przy tym nie wymagają ogromnych zasobów serwera, co przekłada się na jeszcze niższe koszta całej inwestycji.

Błyskawiczna realizacja

Zamówienia są realizowane w większości przypadków tego samego dnia! W przypadku naszych stron internetowych, czas oczekiwania został skrócony do absolutnego minimum, ponieważ strony został stworzone zanim o niej pomyśleliście. Strony internetowe Subverse są gotowe do instalacji, jedyne, co musimy zmodyfikować, to kilka plików graficznych. Po Twojej stronie leży jedynie dostarczenie nam danych do hostingu, na którym mamy zainstalować stronę internetową.

RWD – Responsive Web Design

Responsywne strony internetowe, to strony, które automatycznie dopasowują swój układ elementów do urządzenia, na którym są odwiedzane – telefony, tablety, laptopy, wysokiej rozdzielczości monitory. Chodzi przede wszystkim o to, żeby wyświetlać stronę internetową na każdym urządzeniu. Zachęcamy do sprawdzenia responsywności naszych stron internetowych na waszych telefonach, tabletach i laptopach, a przekonacie się, że wszystkie wyglądają świetnie.

Optymalizacje SEO

Każda strona internetowa Subverse posiada szereg optymalizacji SEO, które pomogą zdobywać lepsze pozycje, niż konkurencja. Należy mieć jednak na uwadze, że SEO, to proces ciągły, jeżeli zależy nam na najwyższych pozycjach, to nasze optymalizację są jedynie dobrym fundamentem. Większość pracy, którą trzeba włożyć w pozycjonowanie spoczywa na waszych barkach.

Śmiesznie niskie koszty

Przeciętny koszt stworzenie strony internetowej, to minimum 5,000 zł lub coś tańszego, ale o zdecydowanie niższej jakości. Nasze strony internetowe są dużo tańsze przy zachowaniu tej samej jakości, co strony za 5,000 zł i więcej. Uważamy, że można zrobić (nie)powtarzalny produkt wysokiej jakości za 1/10 jego wartości.

Nie znalazłeś strony/sklepu ze swojej branży? Nic straconego! Wyślij nam wiadomość z prośbą o przygotowanie strony dla Twojej branży, w ciągu kilku dni otrzymasz kilka przykładowych stron. A nóż, któraś wpadnie Ci w oko!
Nie martw się, wysłanie wiadomości nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań!


Aby wszystko poszło gładko i szybko, przed zakupem należy zaopatrzyć się w hosting oraz domenę, a najbardziej opłacalne i sprawdzone hostingi posiada Kru. Oprócz hostingów, mają również w ofercie bardzo tanie domeny.


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, użyj formularza wyżej, zostaw pytanie w zakładce „Pytania i odpowiedzi”, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe.


Po dokonaniu zakupu, przenosimy stronę na nowy serwer, konfigurujemy wszystko, uzupełniamy Państwa dane, dopieszczamy logo z nazwą domeny i takie tam – ostatnie szlify. Ponadto zapraszamy do działu popularnych pytań, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Wszystkich kupujących strony internetowe restauracji prosi się o przesłanie menu dostępnego w lokalu razem z cenami, abyśmy mogli szybko i sprawnie uzupełnić menu na waszej nowej stronie internetowej.